21.8 C
Skopje
Home Sport

Sport

“Kombëtarja në situatë të keqe”/ Cikalleshi dhe Reja pranojnë gabimet në ndeshjen me Izraelin

https://www.youtube.com/watch?v=xj3_2qJPytM Subscribe Kombëtarja Shqiptare e futbollit zhvilloi sot pasdite konferencën e shtypit para ndeshjes me Islandën, e cila do të luhet nesër...