I fejohet vëllai, Bebe Rexha na prezanton me kunatën e saj

Mbrëmjen e së dielës, vëllai i këngëtares me origjinë shqiptare, Bebe Rexhës, i ka propozuar të dashurës së tij për martesë, e cila ka thënë “PO”. Festa u organizua në një jaht, në mes të detit, ku prezent ishin njerëzit më të afërt të çiftit. Artistja e pranishme në këtë…

Më shumë

Xhuli shfaqet në Times Square, Andi e quan “palaço”

Si duket, lufta e filluar në Big Brother Vip Kosova, ende nuk ka përfunduar për Andin dhe Xhulin. Që të dy mbahen mend për përplasjet e panumërta e mospajtimet që kanë pasur gjatë qëndrimit në shtëpinë e vëzhguar nga kamerat. Ky spektakël që u ndjek aq shumë nga të gjithë…

Më shumë
1 2 3 4 5 102