Doja Cat ironizon familjen Kardashian për operacionet plastike

Mesa duket, Doja Cat ka nisur disa thumbime të njëanshme kundrejt familjes Kardashian për operacionet plastike.Në këngën e saj “W-t Vagina”, ajo këndon: “Më thuaj pse kjo grua e vjetër po ecën sikur ka një shkop në b*thë/ Dhe një fytyrë të bukur, plasike, si Kardashian.” Ndonëse disa njerëz në…

Më shumë

Pse Edoni hoqi dorë nga Victoria Owns?

Edon Shileku theu tabu në Big Brother VIP Kosova duke u bërë i pari ‘drag queen’ në një format televiziv. Ai nga prime në prime, herë prezantohej si Victoria e herë si Edoni. E një gjë e tillë nuk do të ndodhë më. Aktori i njohur ka hequr dorë nga…

Më shumë
1 2 3 4 106