Kim Kardashian provokon fansat me disa ‘selfie’ në bikini

Kim Kardashian publikoi tre imazhe të reja për 348 milionë ndjekësit e saj në Instagram të martën pasdite. Themeluesja e markës “SKIMS” ishte veshur me një palë bikini me fije të zeza, teksa bënte ‘selfie’ me flokët e saj të errëta, shkruan DailyMail. Por fansat kanë vërejtur se diçka dukej…

Më shumë

Bujar Mustafa vjen me super hitin e rradhës

Një super projekt ka ardhur nga këngëtari tashmë i njohur Bujar Mustafa. E ka titulluar T’fala, ndërsa e ka punuar me tekst të Fadil Topallit, video nga A Films dhe të publikuar në platformën më të madhe në youtube, Arkiva shqip. Bujari është një nga emrat më të kërkuar të…

Më shumë

Erdhi “Katile ” nga Flutra Muriqi dhe Turab një hit i ri

“Katile” quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistja Flutra Muriqi në bashkëpunim me Turabin. Kënga ështê mjaft e bukur dhe me një super kombinim duke siguruar se do të jetë një duet hit në muzikën shqiptare. Gjithashtu mësojmë se kjo këngë është punuar nga Nurtel dhe teksti shkruar…

Më shumë
1 98 99 100 101 102