Oriola Marashi, modelja seksi provokon me veshjen e ngushtë

ENë foto, modelja shihej e veshur me një trupore xhins që ia theksonte format ndërsa kishte dekolte të hapur. Për të kombinuar me dukjen, Oriola mbante një çantë të vogël ngjyrë kafe dhe një shall. “Ditë të mrekullueshme me familjen “Guess”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e imazheve ndërsa dukej…

Më shumë

Beatrix sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Beatrix Ramosaj sot feston ditëlindjen. Këngëtarja kosovare që jeton në Tiranë ka mbushur 29 vite jetë. Trixa që nga pjesëmarja në Big Brother nuk ka qenë aq aktive në muzikë. Ajo kohëve të fundit më shumë po përkujdeset për dukjen dhe linjat trupore të sa Ajo kohëve të fundit më…

Më shumë

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, prej disa ditësh po shijon pushimet në Kroaci. Ajo po kalon një kohë të mrekullueshme, ndërkohë nuk ka munguar as me disa postime në rrjete sociale. Moderatorja ka sjell disa pamje për të treguar pak nga ajo që po përjeton gjatë këtyre ditëve.Në koleksionin…

Më shumë
1 2 3 32