21.8 C
Skopje

User1

3661 POSTS0 COMMENTS

Ndonëse në SHBA, këngëtari nuk harron shqiptarët, ju kushton këngë gjithmonë

Me tekst nga Gjovalin Lumaj dhe orkestrim nga Florent Boshnjaku, ylli i muzikës së pastër shqipe që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara...

Grubi: Nuk do të ketë rikonstruim të Qeverisë, për Milevskin vendosim nesër

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë, Artan Grubi në Click Plus deklaroi se nesër në seancën e cila pritet të mbahet do të shqyrtohet dorëheqja...

Grubi: Politikat e VMRO DPMNE-së nuk kaluan mirë te Danela Arsovska

“Të gjithë kryetarët e VMRO DPMNE-së duhet të marrin miratim nga kryesia e partisë për çdo vendim, gjë që nuk ka ndodhur me Danela...

Grubi: Opozita shqiptare vazhdon bashkëpunimin me VMRO-në, në Shkup

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë duke folur për ndodhitë në Qytetin e Shkupit ka thënë se këshilltarët e BDI-së janë në bashkëpunim dhe koalicion...

Xhaferi: Jemi para dyerve të BE-së, nuk lejojmë kthim prapa

Kryeparlamentari i RMV-së, Talat XHaferi në emisionin Klan Debat deklaroi se ka tentativa kundër BE-së por ne nuk lejojmë të dëmtojmë dhe prishim imazhin...

Një yll në mes të Nju Jorkit, Bardhi vjen me hitin Zhytem x Prap (Video)

Një mega projekt vjen pikërisht nga Bardhi, një këngë e bukur e titulluar Zhytëm x Prap një këngë e video e punuar nga SBS...

Ndryshime të mëdha për Kate Middleton dhe Princin William

Që kur mbreti Charles III u ngjit në fron, Princi William ka marrë shumë përgjegjësi të reja, ndërsa Kate Middleton është bërë Princesha e re e Uellsit. Ndryshimet për...

Sipas dëshmive të Arsovskës, në VMRO-DPMNE nuk ka ndryshuar asgjë rreth tenderomanisë!

Janë thelluar përçarjet mes kryetares së Shkupit Danela Arsovska dhe partia që e përkrahu në zgjedhjet lokale, VMRO-DPMNE. Ka qenë Arsovska që liderit të...

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Frikë nga rekrutimet në ushtri; mijëra rusë ikin drejt Gjeorgjisë

Siç nuk mund të imagjinohej kurrë, mijëra rusë i janë drejtuar Gjeorgjisë për të shmangur një thirrje të mundshme në radhët e ushtrisë...

Modelja shqiptare Françeska Rustem shkëlqen në javën e modës në Milano e ftuar nga D&G

Sapo u realizua java e modes ne Milano dhe te jemi te sinqerte ishte nje nga eventet me te bukura te modes kete fillim...

Reshjet e shiut dhe stuhia/ Qarku i Kukësit shfaq probleme, Tropoja pa drita

Moti i keq me reshje shiu dhe stuhi ka krijuar problemet e para në qarkun e Kukësit.   Emergjencat Civile në qarkun e Kukësit kanë...

Moti i keq/ ARRSH jep njoftimin: Ja zonat më problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar mëngjesin e sotëm për zonat ku ka problem në qarkullim, pas reshjeve të dendura të shiut.   ARRSH bën me...

Balla takohet me strukturat e PS-së në Fier: Nisëm përgatitjet për zgjedhjet! Përfunduam procesin e organizimit të partisë në këtë qark

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla pas përfundimit të mbledhjes së konstituimit të Këshillit Koordinues të Partisë Socialist...