19.1 C
Skopje

e-politiko

2377 POSTS0 COMMENTS

Nuredini: Problemin me mbeturinat do ta zgjidhim me paratë nga BERZH-i

Me paratë e Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim do të ndërtohen landfille rajonale me stacione transferimi dhe do të prokurohen kontejnerë dhe kamionë...

Grubi: Ftoj shqiptarët e Luginës masovikisht ta përkrahin Shaip Kamberin

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka bërë thirrje për ta përkrahur Shaip Kamberin, nga të gjithë shqiptarët e Luginës që edhe njëherë të merr vend...

Ali Ahmeti: Ftoj të gjithë shqiptarët e Luginës ta përkrahin Shaip Kamberin

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka bërë thirrje për ta përkrahur Shaip Kamberin nga Lugina dhe koalicionin "Koalicioni i shqiptarëve të Luginës" i cili...

Besimi: Qytetarët të shpenzojnë energjinë, çmimet nuk janë të qëndrueshme në këtë nivel

Gjatë Covid-it, u fol për një normalitet të ri ekonomik për të kaluar kriza të ndryshme, pas inflacionit Covid dhe tani lufta në Ukrainë....

Vetëm 20 vjeçe! Zogza Saiti, pjesë e programit të Këshillit amerikan të liderëve të rinj politik

E reja gostivarase, Zogza Saiti aktualisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara duke marrë pjesë në programin e Këshillit Amerikan të Liderëve të Rinj Politikë...

Ganiu: 15 bursa nga Universiteti i Turizmit dhe Menaxhmentit për të rinj nga Komuna e Çairit

Kryetari i Çairit, Visar Ganiu ka njoftuar opinionin se komuna ka përfituar 15 bursa nga UTM-Shkup. 15 bursa u ndanë nga Universitetit për Turizëm dhe...

Kuvendi: Lejohet mbyllja e dyerve të sallës! Xhaferi nuk ka shkelur Rregulloren

Nga Kuvendi thonë se kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi në asnjë çast nuk e ka shkelur Rregulloren gjatë vazhdimit të djeshëm të seancës 71,...

Zekolli: Moska dhe Beogradi i orkestruan sulmet e VMRO-së ndaj Xhaferit

Sulmet mbi kryetarin e Kuvendit Talat Xhaferi nga ana e deputetëve të janë të orkestruara nga Moska. Kështu vlerëson njohësi i rrethanave politike Arsim...

Stay Connected

0FansLike
3,335FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Ish – e dashura e Don Xhonit shpreh pëlqim ndaj “rivalit” të tij?

Ndarja e modeles ruse Ariana Lirey dhe reperit Don Xhon bëri bujë të madhe. Tashmë ka kaluar një muaj që nga ndarja e tyre dhe...

Vajza e Lutfi Hazirit na prezanton të dashurin

Kënga Haziri para pak çastesh publikoi një fotografi të re. Ajo në krah ka partnerin e saj të cilin nuk i ka etiketuar emrin. Megjithatë ata...

Nuredini: Problemin me mbeturinat do ta zgjidhim me paratë nga BERZH-i

Me paratë e Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim do të ndërtohen landfille rajonale me stacione transferimi dhe do të prokurohen kontejnerë dhe kamionë...

Grubi: Ftoj shqiptarët e Luginës masovikisht ta përkrahin Shaip Kamberin

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka bërë thirrje për ta përkrahur Shaip Kamberin, nga të gjithë shqiptarët e Luginës që edhe njëherë të merr vend...

Ali Ahmeti: Ftoj të gjithë shqiptarët e Luginës ta përkrahin Shaip Kamberin

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka bërë thirrje për ta përkrahur Shaip Kamberin nga Lugina dhe koalicionin "Koalicioni i shqiptarëve të Luginës" i cili...