Mos fol më për mua dhe Luizin

Banorët e Big Brother VIP duket se kanë vënë në shënjestër Kiarën. Ishte Olta ajo që rihapi edhe njëherë temën lidhur me qëndrimin e saj, për raportin Luiz-Kiara. Ndonëse Kiara u përpoq të bindi Oltën se mendimi i saj është i gabuar, kjo e fundit tha se i qëndronte mendimit…

Më shumë

Lavrov: Ukraina kundërshton bisedimet për paqe

Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov, ka folur për luftën në Ukrainë. Ai është shprehur se konflikti mes Rusisë dhe Perëndimit është më shumë se një luftë e vërtetë dhe se nuk duhet të neglizhohet. Lavrovi dënoi Perëndimin për dërgimin e armëve me vlera miliarda dollarë në Ukrainë. Ndër të…

Më shumë
1 2 3