15.8 C
Skopje

admin

5145 POSTS0 COMMENTS
https://politiko.mk

Reshjet e shiut dhe stuhia/ Qarku i Kukësit shfaq probleme, Tropoja pa drita

Moti i keq me reshje shiu dhe stuhi ka krijuar problemet e para në qarkun e Kukësit.   Emergjencat Civile në qarkun e Kukësit kanë...

Moti i keq/ ARRSH jep njoftimin: Ja zonat më problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar mëngjesin e sotëm për zonat ku ka problem në qarkullim, pas reshjeve të dendura të shiut.   ARRSH bën me...

Balla takohet me strukturat e PS-së në Fier: Nisëm përgatitjet për zgjedhjet! Përfunduam procesin e organizimit të partisë në këtë qark

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla pas përfundimit të mbledhjes së konstituimit të Këshillit Koordinues të Partisë Socialist...

Ish-prokurori Besnik Muçi: Reforma në Drejtësi ka shkatërruar sistemin. Duhen më shumë hetime për korrupsionin

Ish- prokurori i Kimeve të Rënda, Besnik Muçi është shprehur në studion e Quo Vadis se Reforma e ka shkatërruar të gjithë sistemin...

Sistemi i Drejtësisë/ Daci në Quo Vadis: 40 % e magjistratëve mendojnë edhe vetë që është i korruptuar

‘40% e magjistratëve mendojnë edhe vetë se sistemi i drejtësisë është i korruptuar’-kështu është shprehur avokati Jordan Daci në studion e ‘Quo Vadis’.   I...

Arben Çuko: Qëllimi i Reformës në Drejtësi ishte pozitiv por vonesat mbeten shqetësim

Ish-Deputeti i PS, Arben Çu ko ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në Quo Vadis.   Në diskutimin për sa i përket Reformës në Drejtësi,...

Reforma në Drejtësi/ Sokol Bregu: Prisnim rritje të cilësisë jo ndryshime emrash

Gazetari Sokol Bregu është shprehur i zhgënjyer nga reformimi i sistemit të drejtësisë ndërsa tha në ‘Quo Vadis’ se pritej një rritje e...

Kuba voton për legalizim të martesave mes personave të gjinisë së njëjtë

Kuba ka votuar në një referendum kombëtar për të legalizuar martesat mes personave të gjinisë së njëjtë.   Rreth dy të tretat e popullsisë kanë...

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Reshjet e shiut dhe stuhia/ Qarku i Kukësit shfaq probleme, Tropoja pa drita

Moti i keq me reshje shiu dhe stuhi ka krijuar problemet e para në qarkun e Kukësit.   Emergjencat Civile në qarkun e Kukësit kanë...

Moti i keq/ ARRSH jep njoftimin: Ja zonat më problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar mëngjesin e sotëm për zonat ku ka problem në qarkullim, pas reshjeve të dendura të shiut.   ARRSH bën me...

Balla takohet me strukturat e PS-së në Fier: Nisëm përgatitjet për zgjedhjet! Përfunduam procesin e organizimit të partisë në këtë qark

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla pas përfundimit të mbledhjes së konstituimit të Këshillit Koordinues të Partisë Socialist...

Ish-prokurori Besnik Muçi: Reforma në Drejtësi ka shkatërruar sistemin. Duhen më shumë hetime për korrupsionin

Ish- prokurori i Kimeve të Rënda, Besnik Muçi është shprehur në studion e Quo Vadis se Reforma e ka shkatërruar të gjithë sistemin...

Sistemi i Drejtësisë/ Daci në Quo Vadis: 40 % e magjistratëve mendojnë edhe vetë që është i korruptuar

‘40% e magjistratëve mendojnë edhe vetë se sistemi i drejtësisë është i korruptuar’-kështu është shprehur avokati Jordan Daci në studion e ‘Quo Vadis’.   I...