Melinda Ademi i vë flakën rrjetit me pozat e fundit (FOTO)

1 min read

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan të parë figurën e mrekullueshme trupore.

Në këtë fotosesion, këngëtarja paraqitet me kostum të bardhë në formë të brendshmesh.
E njohur për linjat e admiruara të fizikut të saj, autorja e shumë hiteve ka ngacmuar imagjinatën.

“Larg syve, por në mendjen tënde”, është
Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqimet në profilin e saj në Instagram, i cili ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa.

Previous Story

E përlotur dhe e emocionuar Beniada flet për herë të parë për ndarjen nga Blerti

Next Story

Kovaçevski – Scholz: Gjermania e pret Maqedoninë e Veriut në BE

Latest from Blog