Learta ka dalë sonte me motrat e burrit të saj, por duket se nuk i ka kushtuar aspak vëmendje pamjes

1 min read

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të shoë bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin, përcjell ORAinfo.Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka dalë me kunatat e saj, por nuk i ka kushtuar shumë rëndësi pamjes./ORAinfo/

Previous Story

Osmani: Me bashkëpunim ndërfqinjësor midis Maqedonisë, Shqipërisë dhe Greqisë, mund të mbrohet Liqeni i Prespës

Next Story

Incidentet e Luanës një minutë përpara fillimit të ‘Love Island’…

Latest from Blog