Kiara shfaqet me një stil krejt ndryshe, por nuk i paska aspak hije asaj

1 min read

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me një stil më ndryshe, por nuk është se i paska shumë hije./ORAinfo/

Kiara shfaqet me një stil krejt ndryshe, por nuk i paska aspak hije asaj – Ora Info

Previous Story

Motra e vogël lë nën ‘hije’ Adelina Tahirin, kaq e bukur dhe seksi është bërë ajo

Next Story

Xhuli shfaqet në Times Square, Andi e quan “palaço”

Latest from Blog