Incidentet e Luanës një minutë përpara fillimit të ‘Love Island’…

1 min read

Moderatorja e spektaklit më të ri të dashurisë ‘Love Island Albania’, Luana Vjollca është përballur me disa “incidente” pak para transmetimit live të programit.
Ka qenë vetë moderatorja e cila, përmes një postimi në Instastory tregoi se i ka rënë faseta e dhëmbit të cilin e ka ngjitur vetë në kushtet e punës. Dhe një tjetër incident i ka ndodhur një minutë përpara se të niste programi dhe këtë herë kishte të bënte me fustanin e saj.

Fillimisht ka patur një fustan portokalli të cilin e ka zëvendësuar me një të verdhë në momentin kur logoja e programit ishte në transmetim.

Luana duhet të na bëjë një kurs edhe neve se si të mësojmë të vishemi për 1 minutë.

Previous Story

Learta ka dalë sonte me motrat e burrit të saj, por duket se nuk i ka kushtuar aspak vëmendje pamjes

Next Story

I fejohet vëllai, Bebe Rexha na prezanton me kunatën e saj

Latest from Blog