I fejohet vëllai, Bebe Rexha na prezanton me kunatën e saj

1 min read

Mbrëmjen e së dielës, vëllai i këngëtares me origjinë shqiptare, Bebe Rexhës, i ka propozuar të dashurës së tij për martesë, e cila ka thënë “PO”.

Festa u organizua në një jaht, në mes të detit, ku prezent ishin njerëzit më të afërt të çiftit.

Artistja e pranishme në këtë natë të rëndësishme për vëllanë e saj, i ka uruar atij dhe kunatës së saj urime nëpërmjet videove të postuara në rrjetet e saj sociale.Në vazhdim Bebe nuk është kursyer, por ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë pamje nga festa, ku duket se është argëtuar shumë.

Kujtojmë që Bebe nuk i ka punët mirë me çështjet e zemrës, pasi pak javë më parë ajo u nda nga partneri i saj, Keyan Safyari.

Previous Story

Incidentet e Luanës një minutë përpara fillimit të ‘Love Island’…

Next Story

Kaltrina shfaqet në vendlindje me veshje ngjyrë vjollcë, po duket më bukur se asnjëherë më parë

Latest from Blog