Tuna i ka dy fëmijë me Patrisin, por sapo konfirmoi ribashkimin me Cozmanin

1 min read

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo së fundmi është përfolur nga ndarja me Patrisin dhe ribashkimi me Cozmanin, përcjell ORAinfo.Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se sërish është bashkë në një koncert me Cozmanin.

Kjo duket si një konfirmim për ribashkimin me të./ORAinfo/

ttuuna-mp4

Previous Story

Nuk do t’iu besoni syve sa shumë është dobësuar Arbana, është bërë ‘asht e lëkurë’

Next Story

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez të shoqëruar nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher shijojnë pushimet në Kroaci

Latest from Blog