Pamje nga shtëpia super luksoze e Kylie Jenner që ngjan si ndërtimi i një hoteli

1 min read

Ndërtimi i pallatit të tretë të Kylie Jenner ka bërë përparim të rëndësishëm që kur ajo bleu truallin bosh për 15 milionë dollarë (13.7 milionë euro)në vitin 2020, zbulojnë fotot e reja ekskluzive të marra nga DailyMail.

Shtëpia e ardhshme e miliarderes, 26 vjeç, ndodhet në enklavën e famshme të Hidden Hills dhe është fotografuar në gjendje të ndryshme progresi që nga blerja e saj historike.

Duhet ende shumë për të bërë përpara se shtëpia të bëhet zyrtarisht e kompletuar, por struktura bazë e rezidencës duket e plotë në fotot më të reja.Ndërsa ende në fazat e saj të hershme, shtëpia masive tashmë po formohet të jetë perfekte për yllin televiziv.

Thuhet se është po aq kompleks për t’u ndërtuar sa një hotel dhe duket se kërkon një ekip punëtorësh ndërtimi për të kryer punën.

Previous Story

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez të shoqëruar nga Katy Perry, Orlando Bloom dhe Usher shijojnë pushimet në Kroaci

Next Story

“E dashura ime vjen nga vendi i budallenjve” – Jori Delli e mbron të dashurin italian për deklaratën skandaloze

Latest from Blog