“E dashura ime vjen nga vendi i budallenjve” – Jori Delli e mbron të dashurin italian për deklaratën skandaloze

1 min read

Modelja Jori Delli ka sqaruar videon që ka shpërndarë sot në rrjete sociale, ku reperi italian Fred de Palma dëgjohet teksa thotë: “E dashura ime është shqiptare”.
Modelja është kritikuar pasi në video, reperi dëgjohet të thotë se e dashura e tij, Jori vjen nga vendi ibudallenjve, duke ofenduarshqiptarët.

Mirëpo, kjo është mohuar nga Jori, e cila ka thënë se reperi nuk e kishte në atë kuptim fjalën që përdori, dhe deklarata e tij është keqkuptuar.

“Dua të bëj një sqarim në lidhje me videon e Fred që bën freed style, se çfarë thotë në video.

Ndoshta shumica nuk e kanë kuptuar, ai thotë dhe në këtë freed style shahen me njëri-tjetrit, i thonë mos fol për të dashurën time se do hash dru, se e dashura ime është shqiptare.

Sikur gjasme unë do e rrah se jam shqiptare, por ai tjetri që është përballë nuk është shqiptar është italian.

Si mendoni se unë mund të bëj share një video ku shahen shqiptarët, a jeni mirë”, sqaron Jori.

Previous Story

Pamje nga shtëpia super luksoze e Kylie Jenner që ngjan si ndërtimi i një hoteli

Next Story

Dua Lipa “nuk i ndahet” rivierës shqiptare

Latest from Blog