Tronditëse në Maqedoni/ Babai 42-vjeçar dyshohet se ka përdhunuar vajzën e tij 7 vjeçe

1 min read

Gjykata e Kavadarit ka shqiptuar masën e paraburgimit ndaj një burri 42 vjeç i cili dyshohet se ka përdhunuar vajzën e tij të lindur në vitin 2016. Pra vajza e tij e cila i ka vetëm 7 vjet.

“Dyshohet se në disa raste, gjatë viteve 2022 dhe 2023, duke përfituar nga fakti se ka jetuar me vajzën në të njëjtin komunitet familjar, i ka shfaqur videot me përmbajtje pornografike dhe ka vazhduar të kryejë akte të tjera seksuale ndaj saj, që sanksionohen sipas nenit 188 paragrafi 5 i Kodit Penal”, thonë mes tjerash nga Prokuroria.

Previous Story

Partitë e reja shqiptare, Analistët: Meritë ka edhe VMRO, qëllimi të dobësohet BDI dhe aleanca pro BE-së

Next Story

Vizita e Kurtit, Ambasada e SHBA-së në Shkup për Indeks: “Ngjarjet i kemi parë të padobishme”

Latest from Blog