Zaimina Vasjari duket tërheqëse në pozat me bikini nga pushimet e saj verore

1 min read

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari edhe pse prej kohësh po qëndron larg muzikës, ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansa në rrjetet sociale.

Se fundmi, ajo ndau disa fotografi te reja nga pushimet e saj, në të cilat dukej mjaft tërheqëse me linjat e saj.

“Një kohë e bukur”, shkroi këngëtarja në një postim në Instagram, ku shfaqi linjat e saj të tonifikuara të trupit me një paraqitje në bikini.Vasjari e cila është shquar gjithmonë për linjat e saj trupore, po vazhdon të jetë në top formë.
Zaimina dikur ishte mjaft aktive në muzikë dhe publikonte shpesh projekte muzikore për fansat e muzikës së saj, po prej kohësh ajo i është përkushtuar më shumë familjes.

Previous Story

“Po përgjigjem sot për herë të parë dhe të fundit”/ Egli flet për ndarjen nga Olsi Bylyku: Kam vendosur ta fal!

Next Story

Etja për seks: Burri im është larguar nga unë që nga operacioni i këmbës – tani dua t’i shijoj gjërat

Latest from Blog