Xhuli Nura fokuson të pasmet në imazhet nga pushimet luksoze në Mykonos

1 min read

Xhuli Nuri po vazhdon të ketë vëmendjen e mediave rozë edhe kur kanë kaluar disa muaj nga përfundimi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Modelja nga Drenica u kthye ndër banorët më të komentuara gjatë kohës kur ishte në shtëpinë e famshme, ndërsa tani po vazhdon të jetë aktive me projekte tjera.

Bukuroshja që numëron mbi 180 mijë ndjekës në llogarinë e Instagramit, i mban të përditësuar fansat e saj me postime të ndryshme nga aktivitete dhe përditshmëria e saj.
Së fundmi Xhuli ka treguar se po shijon pushimet në një prej destinacioneve më luksoze në botë, Mykonos, Greqi.

E njohur për fizikun e saj të tonifikuar dhe joshëse, Xhuli edhe këtë herë ka provokuar me poza në bikini.

Ajo vuri në fokus të pasmet dhe linjat atraktive, teksa solli imazhe nga distanca, për të treguar ambientin përrallor ku po qëndron.

“Unë, ti dhe perëndimi i diellit”, ka shkruar Xhuli në mbishkrimin e fotove.

Ndërkohë, të shumta ishin pëlqimet dhe komentet pozitive nga ana e admiruesve dhe miqve të saj.

Previous Story

S’ka më sekrete, zbulohet identiteti i të dashurës së Lorenc Hasramës

Next Story

Luana tejet provokuese me bikini

Latest from Blog