S’ka më sekrete, zbulohet identiteti i të dashurës së Lorenc Hasramës

1 min read

Lorenc Hasrama ka ndarë për herë të parë disa foto me partneren duke i zbuluar edhe portretin.

Bëhet fjalë për një bionde shumë bukuroshe. Nga fotoja e publikuar, dyshja shfaqen të qeshur dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Por teksa është munduar të mbaj sekret identitetin, ‘Iconstyle‘ bëjnë të ditur se e dashura e Lorencit quhet Rajna Duzha dhe është me profeson dentiste.
Para pak javësh në një intervistë, Lorenc Hasrama foli për partneren e tij, duke bërë edhe një deklaratë shumë romantike.

“Muzika dhe dashuria… Dashuria për muzikën dhe për person… Unë luaj vendit për gjërat që dua, për karrierën time, për njerëzit e mi. Luaj për çdo gjë që ka vlerë në jetën time”, u shpreh artisti në atë kohë.

Previous Story

Dua Lipa duket atraktive nga pushimet në Greqi

Next Story

Xhuli Nura fokuson të pasmet në imazhet nga pushimet luksoze në Mykonos

Latest from Blog