Rita Ora përqafon qiellin, “fluturon” në 4,500 metra sipër tokës

1 min read

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka sfiduar veten duke u hedhur me parashutë nga një lartësi prej 4,500 metrash.

Ajo mori pjesë në emisionin “Running Wild With Bear Grylls”, dhe vizitoi Luginën e Zjarrit në Nevada.

Në videon e regjistruar pak para se të hipnin në aeroplan, parashutisti dëgjohet duke i thënë Ritës:

“Do të jetë ftohtë, do të jemi lart. Është minus 20 gradë atje lart”.

“O Zot”- ka thënë këngëtarja e frikësuar

Previous Story

Etja për seks: Burri im është larguar nga unë që nga operacioni i këmbës – tani dua t’i shijoj gjërat

Next Story

Shyhretja bën ‘dritë’ me kostumin e saj të bardhë.

Latest from Blog