Ndalohen dy persona për sjellje agresive ndaj policëve

1 min read

Të hënën mbrëma pas mesnate në rrugën “JNA” në Gostivar, zyrtarët policorë të Gostivarit kanë ndaluar personat S.V.(32) nga Gostivari dhe H.A.(33) nga Bellovishti i Gostivarit, pasi që ndaj tyre janë sjellë në mënyrë agresive gjatë kryerjes së veprimeve zyrtare. Ata janë ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të përgatiten parashtresa përkatëse.

Previous Story

QMK Maqedoni: Zjarri në Dollnen është vënë nën kontroll

Next Story

155 shoferë të sanksionuar në Shkup, 34 për shpejtësi tej normave të lejuara

Latest from Blog