Hodhi pako me kokainë gjatë ikjes, kapet 21 vjeçari

1 min read

Të hënën në ora 10:30, në rrugën “Major Çede Filipovski” në Gostivar, zyrtarë policorë të Policisë së Gostivarit e kanë arrestuar personin B.M.(21) nga Gostivari. Më herët ai është parë nga efektivët e policisë duke hedhur disa pako me kokainë dhe duke ikur. Kokaina e gjetur dhe personi janë ndaluar në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një parashtresë përkatëse.

Previous Story

Arrestimi i asamblistit të VV-së, Abdixhiku: I siguroj qytetarët e Prishtinës se këso bandash s’do kenë hapësirë

Next Story

Dua Lipa duket atraktive nga pushimet në Greqi

Latest from Blog