Disa persona të lënduar nga aksidenti në autostradën Tetovë – Gostivar

1 min read

Të hënën në ora 08:55 në policinë e Gostivarit është raportuar se në magjistralen Gostivar-Tetovë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të pasagjerëve “Golf” me targa të Gostivarit e drejtuar nga S.L.(73) nga Gostivari dhe një veturë për pasagjerë “Shevrolet” me targa regjistrimi të Tetovës e drejtuar nga J.A.(57) nga Tetova. Pas aksidentit drejtuesit dhe pasagjerët e dy veturave janë transportuar në Qendrën Urgjente në Gostivar, ku është konstatuar se dy shoferët dhe pasagjeri J.L. në automjetin “Golf”, konstatuar lëndime të rënda trupore, ndërsa tek pasagjerët Sh.A. dhe J.J. janë konstatuar lëndime trupore. Me autorizim të prokurorit, në vendin e ngjarjes inspektimin e ka kryer ekipi i Policisë së Gostivarit.

Previous Story

Dy zjarre aktive në rajonin e Prilepit dhe Kriva Pallankës – ditën e fundit ka pasur 23 në gjithë Maqedoninë

Next Story

Ejup Rrustemi për rrugën Tetovë-Prizren: Procedurat para nisjes më së voni në shtator

Latest from Blog