Aida nuk e ka ndërmend t’i ndalë dasmat, kaq bukur është veshur dhe rregulluar sonte

1 min read

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Edhe për ahengun e fundit, shihet se është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Previous Story

Binjaket shpenzojnë 180,000 euro me operacione plastike, për t’u dukur si Barbie

Next Story

Agjenti i Marash Kumbullës: Po fillon sezoni i ri, ai ndihet mirë tek Roma

Latest from Blog