Zbulohet lidhja me një reper tjetër e Jori Dellit

1 min read

Modelja e njohur shqiptare, Jori Delli u kthye ndër emrat më të komentuar në media rozë që kur u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Edhe pas daljes nga shtëpia e famshme, vëmendja ndaj Jorit nuk ka munguar sidomos për jetën e saj private.

Herë pas here modelja është pyetur për statusin e saj, por ajo ka vazhduar të mohonte se është në një lidhje dashurie.

Ky i fundit ka postuar disa imazhe të reja nga performanca e tij e fundit, bashkë me atë të një vajze që shihet e kthyer me shpinë, ndërsa ai i dhuron një puthje.

Kjo ka mjaftuar dhe në komente është shkruar emri i modeles shqiptare, për shkak të ngjashmërisë së madhe nga fiziku.Në anën tjetër, modelja ka reaguar në fotot e reperit duke i dhënë thjeshtë pëlqimin e saj

Previous Story

Luana Vjollca shfaqet provokuese nga pushimet në jug të Shqipërisë

Next Story

Skënder Berisha: Me Ali Ahmetin Maqedonia e Veriut në NATO dhe BE, kjo ju dhemb krejt armiqëve tanë

Latest from Blog