Kiara Tito shfaqet atraktive me poza nga pushimet

1 min read

Moderatorja e njohur Kiara Tito shfaqet tejet tërheqëse me pozat e fundit nga pushimet.

Moderatorja pushimet ka vendosur ti kaloj së bashku me partnerin e saj Luiz Ejllin në Tuqi, ku e fituan si udhëtim edhe sa ishin në shtëpinë e famshëm ‘Big Brother Albania’.
Ajo shfaqet në një fustan elegant me ngjyrë verore dhe me make up të thjeshtë.

Kujtojmë se moderatorja është e angazhuar me projekte të shumta ku aktualisht prezanton ‘Kepi i Vipa-ve”.

Previous Story

Të premten seanca parlamentare për ndryshimet kushtetuese, cila është procedura e mbartjes së amendamenteve

Next Story

Luana Vjollca shfaqet provokuese nga pushimet në jug të Shqipërisë

Latest from Blog