Unazë e byzylyk, fansat i blejnë dhurata të çmueshme Gjyste Vulajt (FOTO)

1 min read

Gjyste Vula është mjaftë aktive me mbrëmje por dhe me rrjete sociale.

Ajo sot ka postuar një Instastory duke treguar unazën dhe byrzylikun në dorë, shkruan Kosovarja.

Këto ishin dhurata që ajo kishte marrë 15 vite më parë nga disa ndjekësit e saj, të cilat i përmendi dhe i falënderoi.

Duket se këto dhurata kanë një rëndësi të veqant për këngëtaren.

Previous Story

Hakerat vjedhin Facebook-un e Komunës, postojnë foto dhe video me pullë të kuqe

Next Story

Turizmi në Shqipëri në shifra rekorde/ 5.1 milionë turistë për 7 muaj, prijnë ata nga Kosova

Latest from Blog