Zhvishet Megi Pojani, pozon me bikini (FOTO)

1 min read

Megi Pojani njihet për foto dhe poza provokative.

Por, kjo e fundit ishte krejtëshisht ndryshe, shkruan Kosovarja.

Megi publikoi disa foto me bikni me pamje nga bregdeti, por fokusin në foto e kishte trupi saj që u komentua nga të gjithë ndjekësit.

Një një jaht luksoz duke shijuar ditët e nxehta të verës Megi morri me mijëra pëlqime, dhe komente positive.

https://www.instagram.com/megipojani/?utm_source=ig_embed&ig_rid=203d2078-3388-4b86-bf0f-e5799aa9f3b4&ig_mid=3CCC2173-79D6-4E26-AA4D-5D941AA2226F

Previous Story

Ngritet aktakuzë kundër Millorad Dodikut në Bosnjë

Next Story

“Peace Festival”, Noizy: Shkupi i shqipev, 13 gusht ju pres për spektakël tek Sheshi Skenderbeu

Latest from Blog