Një 39-vjeçar gjendet i vdekur në breg të detit të Durrësit

1 min read

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në orët e para të mëngjesit të sotëm, në breg të detit të Durrësit.

Policia e Shqipërisë thotë se është gjetur i pajetë shtetasi M. A., 39 vjeç, banues në lagjen nr.15.

Nga këqyrja paraprake e trupit të 39-vjeçarit, nuk janë konstatuar shenja dhune. Paraprakisht, dyshohet se ai ka humbur jetën, për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për identifikimin e këtij shtetasi, si dhe për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje. /TCH

Previous Story

Begaj dekreton datën e zgjedhjeve për Bashkinë e Kukësit

Next Story

Rasti i “Bon Vivantit”, policia e vë në kërkim Dukagjin Nikollajn

Latest from Blog