“Mrena” kënga më e re e Ledrit dhe Lumi B (VIDEO)

1 min read

Dy reperët i kanë bashkuar forcat për ta sjellur projektin e tyre të përbashkët.

Ledri dhe Lumi B, të mërkurën e kanë sjellë këngën “Mrena”.

“Mos m’vet qysh jom tu u ni une mrena”, janë disa nga vargjet e tekstit.

Kënga ka temë dashurinë dhe problemet që çiftet e ndryshme ballafaqohen në përditshmëri.

“Mrena” në kanalin Youtube deri më tani ka arritur t’i marrë rreth 60 mijë shikime.

Previous Story

Moti sot: Kryesisht me diell, temperaturat deri në 27 gradë Celsius

Next Story

Shqipëri: Një fëmijë mbytet në rezervuar të ujit

Latest from Blog