Moti sot: Kryesisht me diell, temperaturat deri në 27 gradë Celsius

1 min read

Të enjten mbi Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell.

Ditën e sotme vlerat e temperaturave maksimale pritet të rriten krahasim me ditën e mërkurë.

Një ditë më parë maksimalet ishin nga 22 deri në 25 gradë Celsius, ndërkaq sot ato pritet të shkojnë nga 24 deri në 27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë drejtimesh të ndryshme e lehtë deri mesatare.

Previous Story

Conference League: Ballkani luan sonte me Red Lincoln Imps

Next Story

“Mrena” kënga më e re e Ledrit dhe Lumi B (VIDEO)

Latest from Blog