Bastisje në Tetovë, arrestohet një 34-vjeçar pasi u kap me 30 pako me marijuanë

1 min read

”Më 09.08.2023 në ora 19:20 në rrugën “114” në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria B.J.(34) nga Tetova. Gjatë kontrollit në ambientet që ai përdor, i kryer me urdhër gjykate janë gjetur dhe konfiskuar 30 pako me marijuanë. Personi u ndalua në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngrihet kallëzim penal kundër tij” – thuhet në kumtesën e MPB-së.

Previous Story

Serbia kërcënon Kosovën me pasoja në fushën e telekomunikacionit

Next Story

Analistët në hamendje për fatin e Lëvizjes Demokratike: Partia e Mexhitit, mund të përfundojë si “Uniteti”

Latest from Blog