Alla: Shkupi ka nevojë për gjallëri Kulturore (Video)

1 min read

Në emisionin Natë Vere, Kushtrim Alla tregon detaje rreth festivalit që do të mbahet të dielën në Shkup.

“Aktiviteti i dytë të cilin që po e organizojmë në Ministri nën patronazhin e zv/ministrit të parë, Artan Grubi është pikërisht Peace Festival një dimenzion pak sa më kreativ, diçka që i ka munguar Shkupit tonë, qëllimi i festivalit është të grumbullojë në një vend gjithë rininë në sheshin Skenderbeu në Shkup”

Kushtrim Alla mes tjerash tregoi edhe emrat që do marrin pjesë në këtë festival ditën e Diel.

”Do të marrin pjesë emra të njohur të estradës shqiptare që rinia i don, si Ledri, Noizy, Yll Limani, Tuna, Bardhi etj” – tha Alla. /KlanMacedonia/https://www.youtube.com/watch?v=TCpldkjsWDc

Previous Story

25 vjetori i rënies heroike të Bekim Berisha – Abeja/ Ahmeti: Përjetësoi amanetet në fushat e betejës

Next Story

Alla: Me PFD dhe Peace Festival vendosim traditë në festimin e përvjetorëve të MO-së

Latest from Blog