/

Shkupi “përfiton” 1 milion euro nga shitja e kostarikanit, Renaldo Cephas

1 min read

Renaldo Cephas, deri dje futbollist i Shkupit, ndërsa nga sot i Ankaragucut në Superligën e Turqisë.

Cephas edhe zyrtartisht u konfirmua nga të dyja klubet, si nga ana e Shnupit (për herë të dytë) si nga Ankaragucu që prezantoi lojtarin përmes videove dhe fotove në rrjetet sociale të klubit.

Nga ajo që përflitet në media dhe jo zyrtarisht, Shkupi nga ky transferim ka përfituar 1 milionë euro. Ndërkohë kjo shumë nuk është konfirmuar nga asnjëra palë deri më tani./sportmania/

Previous Story

Djali i Will Smith, Jaden fotografohet në momente intime me të dashurën gjatë pushimeve në Malibu

Next Story

LSDM: Manifesti është një mundësi e mirë për bashkim për të ardhmen e vendit

Latest from Blog