I moshuari nga Turqia, gjendet i vdekur në një hotel në Shkup

1 min read

Një burrë nga Turqia është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në orën 5 në një hotel që ndodhet në bulevardin Kërste Misirkov, në zonën e Bit Pazarit, përcjell KlanM.

Siç bëhet me dije nga policia, bëhet fjalë për një 87-vjeçar me iniciale DT nga Republika e Turqisë.

Vdekja është konstatuar pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion./KlanMacedonia

Previous Story

Postimi i Ramës tërheq vëmendjen e mediave italiane: Dikur emigronim ne, sot ju vini si turistë në Shqipëri

Next Story

Burri rreh gruan në Bit Pazar – Kërcënon me thikë vëllezërit e saj

Latest from Blog