Almeda Abazi e sjell bashkëshortin e saj për pushime në Shqipëri

1 min read

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi kanë zgjedhur bregdetin shqiptar për pushime.
Dyshja që kanë dy fëmijë kësaj here po kalojnë pushimet në jugun e Shqipërisë në gjithë të bukurat që ky vend ka për të ofruar.

Almeda ka postuar një sërë ‘story’ në Instagramin e saj të verifikuar ku shkruan, “Shqipëria ime e bukur”.

Humbi betejën me kancerin, vdes DJ i njohur, krijuesi i hitit “Cha-Cha Slide”

Ndërkaq, Tolga duket se një gjë po e shijon shumë dhe ajo është padyshim ushqimi.

Previous Story

FOTO/ 62-vjeçarja që po ‘çmend’ plazhin me linjat perfekte

Next Story

Bëhet e ditur se kur do të publikohet albumi i ri i Dua Lipës

Latest from Blog