Xhensia nuk e ka ndërmend të ndalet, ekspozon trupin gjysmë zhveshur!

1 min read

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj, shkruan ORAinfo.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe.Kohëve të fundit përveç muzikës, Xhensila po shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon që është duke përgatitur klipin me të ri.

Mirëpo në këto fotografi Xhensila e ka tepruar me veshjen.

Duke ekspozuar trupin në pjesën e larë, Xhensia shfaqet super hot. /ORAinfo/

Previous Story

Ndarja nga burri 50 vjeçar e ka ‘çmendur’ Adelinën, me këtë veshje provokuese del në publik!

Next Story

Pas kaq kohe e ‘heshtur’, rikthehet fuqishëm Majlinda Zeka

Latest from Blog