/

“Vdiq Silvio Berlusconi”, prezantuesja shpërthen në lot kur jep lajmin për ish-kryeministrin italian

1 min read

Mëngjesin e sotëm vdiq ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi.

Lideri i partisë Forza Italia dhe themeluesi i Mediaset u shua në moshën 86-vjeçare. Berlusconi u kthye në San Raffaele të premten e kaluar, pas një shtrimi të gjatë prej 45 ditësh, i cili përfundoi disa javë më parë, për shkak të pneumonisë dhe një forme leucemie.

“Vdiq Silvio Berlusconi”, prezantuesja shpërthen në lot kur jep lajmin për ish-kryeministrin italian

Previous Story

Rama, shpëton Kurtin?!

Next Story

Ambsada amerikane: Vendimi se kush është brenda dhe jashtë qeverisë i takon popullit!

Latest from Blog