Ndarja nga burri 50 vjeçar e ka ‘çmendur’ Adelinën, me këtë veshje provokuese del në publik!

1 min read

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, ajo ende nuk ka dhënë një mohin ose konfirmim në lidhje me këtë gjë.Martesa e Adelinës ishte shumë e përfolur për faktin se ajo kishte marrë për burrë një 50 vjeçar milioner nga Maqedonia Veriore.

Sidoqoftë, në fotografinë e fundit ajo po duket më provokative se asnjëherë më parë.

Duket se ndarja nga burri e ka ‘llastuar’ këngëtaren e njohur. /ORAinfo/

adelina-tahiri-ndan-momente-intime-me-bashkeshortin

Previous Story

Xhuli publikon video duke u veshur me vello si nuese, i del maja e c…!

Next Story

Xhensia nuk e ka ndërmend të ndalet, ekspozon trupin gjysmë zhveshur!

Latest from Blog