Lola Haradinaj sot feston ditëlindjen, ja sa vite po bën

1 min read

Lola Haradinaj, sot ka festë, ajo po feston ditëlindjen e saj.

Ajo po mbush plotë 36-vite jetë.

Lola njihet edhe si gruaja e politikanit Daut Haradinaj.

Ajo vazhdimisht komentohet për linjat përfekte dhe stilin unik që ka.

Ky 26 vjetor, Lolën, e gjen si nënë të dy fëmijëve dhe një grua mjaftë të suksesshme, shkruan “Kosovarja”.

Previous Story

Publikohen çmimet e reja të derivateve në Maqedoni

Next Story

“K*rva të ndyra”/ Çmenduri në Shqipëri, pronari i hotelit kërcënon turistet gjermane…

Latest from Blog