Zveçan, dy të lënduar pas therjes me thikë

1 min read

Në Zveçan dje një person është therur me thikë nga një tjetër.

Në raportin e policisë thuhet se gjatë përleshjes lëndime trupore ka pësuar edhe i dyshuari.

Viktima dhe i dyshuari janë dërguar në tretman mjekësorë dhe të njëjtit sipas raportit mjekësorë janë jashtë rrezikut për jetë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, transmeton Klankosova.tv.

Previous Story

Lëndohet në kokë një person, u rrëzua derisa ishte duke punuar

Next Story

Vdes shtetasja e Shqipërisë, ishte duke u trajtuar në QKUK

Latest from Blog