Don Xhoni publikon këngën e re “Ike”, pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

1 min read

Rap-artisti i njohur nga Drenica, Don Xhoni, ka prezantuar sot (e premte) në mesnatë projektin e ri muzikor.

“Ike” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në klip është shfaqur edhe ish-e dashura e tij, modelja nga Rusia, Ariana Lirey.Me të njëjtën është shfaqur në klip në disa raste në momente intime dhe ka përmendur disa gjëra nga lidhja e tyre.

Nuk dihet nëse çifti janë ribashkuar sërish apo nëse kjo është vetëm pjesë e këtij projekti.

Ariana siç zbulon ka bërë edhe një tatuazh të ri, në të cilin ka shkruar: “Mrs Isufi”.

Ndarja e tyre bëri jashtëzakonisht bujë të madhe në vitin e kaluar për shkak se hodhën disa akuza kundrejt njëri-tjetrit. /Telegrafi/

watch

Previous Story

Escobar raporton për situatën në veri

Next Story

Beqarja seksi në kërkim të një burri barkmadh, por ka një kusht shumë të rëndësishëm (FOTO)

Latest from Blog