Afrona tregon se e ka gjetur përfundimisht dashurinë e jetës, thur fjalët më të bukura për të

1 min read

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.Së fundmi ajo ka treguar se e ka gjetur dashurinë e jetës së saj dhe këtë nuk heziton ta shpreh në çdo mënyrë.

Në postimin e fundit ajo ka thurur fjalë dashurie shumë të bukura për partnerin e saj./ORAinfo/

afroo-mp4-2

Previous Story

Elita Rudi sjell pamje nga pushimet në Kroaci

Next Story

Beatrix sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Latest from Blog