Learta publikon pamje nga vendi luksoz ku po i kalon pushimet, një vend të tillë e ëndërron secili

1 min read

Learta Jakupi është një ndër nuset më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.
Përmes një postimi ajo ka treguar se është nisur për pushime.

Sot ajo ka sjellë pamje luksoze nga vendi ku po i kalon pushimet, nga Egjipti./ORAinfo/

learta-lajmerohet-nga-frizerka

Previous Story

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Next Story

Dalin pamjet e klipit të Xhensilës dhe Majk

Latest from Blog