//

Horoskopi ditor, 8 qershor 2023

2 mins read

Dashi

Hëna është e kundërt prandaj vëmendje maksimale në marrëdhëniet me të tjerët. Mund të ketë grindje dhe debate me ata që ju rrethojnë. Zemërohu nëse është e nevojshme, por më pas bëj paqe. Në punë ndiheni të lodhur ndaj më mirë mos e teproni.

Demi

Pavarësisht mungesës së energjisë, keni shumë projekte emocionuese në punë. Mos harroni të qëndroni të qetë dhe të vazhdoni të jeni personi i sinqertë që keni qenë gjithmonë.

Binjakët

Beqarët e shenjës suaj mund të bëjnë takime interesante ndaj, kini parasysh. Përsa i përket punës, nëse ka pasur një problem, zgjidhja e tij sot do të jetë lojë fëmijësh.

Gaforrja

Në dashuri ka pak humor të keq por përpiquni të mos ndikoheni shumë nga diskutimet. Lajmet e mira më në fund mbërrin në punë. Ju mund të merrni një kënaqësi të madhe dhe të tregoni vlerën tuaj për të gjithë.

Luani

Kjo nuk është koha ideale për dashuri, por do të përmirësohet. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me kolegët. Duhet bërë më shumë punë ekipore.

Virgjëresha

Parajsa flet për emocionet dhe ju duhet ta shfrytëzoni këtë ditë për të bërë diçka të bukur me të dashurin tuaj. Ka shumë për të bërë në punë dhe ju duhet të vazhdoni të hipni në valë. Vera është afër, por ju duhet të vazhdoni ta rrihni hekurin sa është i nxehtë nëse doni të kaloni konkurrencën.

Peshorja

Hëna është në shenjën tuaj kështu që periudha është e shkëlqyer për ndjenjat. Në punë ka ende disa hezitime dhe duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë.

Akrepi

Prisni të keni një takim të veçantë në këtë ditë. Në punë ka shumë lodhje ndaj merrni disa ditë pushim.

Shigjetari

Nëse zemra juaj është e ndarë mes dy personave, do të ishte mirë të bënit një zgjedhje menjëherë. Në punë ka pak stres dhe lodhje, por nesër do jetë më mirë. Kini durim dhe së shpejti gjithçka do të rregullohet. Nuk duhet të jeni me nxitim.

Bricjapi

Ka pak stres emocional, por së shpejti do të përmirësohet. Në punë ka shumë përgjegjësi dhe filloni të ndiheni pak nën presion. Ndoshta jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe dëshironi të shkëputeni për pak. Bëni durim, pushimet verore po afrojnë.

Ujori

Diskutimet janë afër, ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënieve me partnerin. Në punë dëshironi të ndryshoni por tani për tani ju duhet ende pak durim.

Peshqit

Prisni emocione të bukura në fundjavë. Për momentin, megjithatë, duhet të bëni pak durim. Në punë bëhuni gati sepse do të vijnë lajme të mëdha dhe do të ketë një mënyrë për të bërë një përparim të mirë.

Previous Story

Gresa Hoti nisë pushimet, ky është detaji që tregon a është me Andin

Next Story

Xhuli shfaqet në krah të kësaj bukurosheje, kjo e fundi ja bën ‘8 me 2’ me këtë pamje!

Latest from Blog