Dalin pamjet e klipit të Xhensilës dhe Majk

1 min read

Xhensila Myrtezaj dhe Majk janë gati për projektin e ri.

Kështu ka njoftuar vet Xhensila me anë të disa fotografive të postuara në Instagram, ku siç shihet janë në xhirime të klipit.
“Ti fala” mban titullin kënga e cila pritet të lansohet së shpejti.

Previous Story

Learta publikon pamje nga vendi luksoz ku po i kalon pushimet, një vend të tillë e ëndërron secili

Next Story

Shaqiri: Disponojmë me 720 asistentë arsimorë, nëse ka nevojë, numri do të rritet

Latest from Blog