Melinda prezanton babain për herë të parë (FOTO)

1 min read

Melinda Ademi shpesh herë ka postuar foto me nënë e ndjerë, por asnjëherë me babin.

Sot, për ditlindjen e tij, artistja ka publikuar për herë të parë një “Instastory” me të atin, shkruan “Kosovarja”.

“Shumë urime babi, te dua shume,” shkroi mes tjerash Melinda.

Këngëtarja po vijon të sjell projekte dhe bashkëpunime të reja në skenën muzikore në vend.

Previous Story

Mbyti nënën me platstmas, gjykata merr vendim për 24 vjeçarin

Next Story

Sot takohen Kovaçevski dhe Mickoski

Latest from Blog