Arta Nitaj me paraqitje tërheqëse në fustanin e bardhë rrjetë

1 min read

Bukuroshja shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë një personazh i ndjekur në rrjete sociale.

Modelja, e cila në Instagram numëron afro 350 mijë njerëz, poston shpesh me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ajo kësaj radhe ka publikuar një fotografi atraktive nga pushimet në Romë të Italisë.

Zeshkania ka postuar një fotografi me një fustan të bardhë rrjetë, gjersa dukjen e kompletoi me syze dielli të mëdha dhe aksesorë.

Komplimentet kanë qenë të shumta, ndjekësit e së cilës e kanë përgëzuar për dukjen.
Nitaj këtë periudhë ka qenë më pak e angazhuar dhe më e tërhequr nga rrjetet sociale.

Atë gjithashtu ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt televiziv. /Telegrafi/

download (1)

download (2)

Previous Story

Ali Ahmeti: Pres që për 3-4 vite të bëhemi pjesë e BE-së

Next Story

Arrestohet djali i Diddyt, Justin Combs

Latest from Blog