Sot 1 Qershori, Meta uron fëmijët: Duam një Shqipëri të sigurt dhe të bekuar për të ardhmen e tyre

1 min read

Teksa sot fëmijët festojnë 1 qershorin, vjen një urim nga kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Në një mesazh në ‘Facebook’, Meta thekson se nevojitet një Shqipëri më e mirë, e sigurt për të bekuar të ardhmen e fëmijëve. “Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve shqiptarë.

Ne duam një Shqipëri të mundësive për ta, të sigurt dhe të bekuar për të ardhmen e tyre.”, shkruan Meta.

Previous Story

Presidentja e Hungarisë vizitë zyrtare sot në Tiranë

Next Story

Sot provimi i parë i Maturës/ Mbi 30 mijë maturantë testojnë njohuritë në gjuhën e huaj, rregullat e reja

Latest from Blog