Enca thotë se është vajzë për shtëpi…

1 min read

Këngëtarja e njohur njihet se është kontraverse me atë se çka thotë dhe tregon.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fund, shkruan “Kosovarja”.

Përmes një imazhi që ka publikuar, Enca shihet në pushime dhe duket se po i shijon.

Në foton që ka zgjedhur për postim, ka ironizuar duke shkruar se është vajzë për shtëpi.

Pajtoheni me Encën?/Kosovarja/

Previous Story

“Pa u farue djem e çika, jo nuk ndahet Mitrovica”, protestuesit shqiptarë këndojnë tek Ura e Ibrit…

Next Story

Nesër dhe pasnesër regjim i veçantë komunikacioni në Shkup

Latest from Blog